Gizlilik Politikası


Bitci Teknoloji Anonim Şirketi (“Bitci” veya “Şirket”) Gizlilik Politikası

Bitci olarak, web servis ve dijital kaynaklarımızın herhangi birini kullanan müşterilerimizin veya üçüncü kişilerin ("Kullanıcılar") kişisel verilerin korunması, bu hususlarda şeffaflık ve karşılıklı güven oluşturmak önceliklerimizdendir. Web adresimiz www.bitci.com ve/ veya uzantılı web adreslerini ziyaret etmeniz, hizmet ve ürünlerimizi kullandığınız veya destek hizmetlerimizden yararlandığınız durumlar gibi Bitci’yi online ve dijital kanallarımız üzerinden ziyaret ettiğiniz anlarda otomatik veya otomatik olmayan şekilde kaydettiğimiz ve elektronik olarak bizimle paylaştığınız kişisel verileriniz, öncelikle taleplerinizin yerine getirilmesini sağlamak, daha sonrasında ise siz Kullanıcılar’ımıza daha iyi hizmet sunmak amacıyla kullanılacaktır.

Kişiler verilerinizin Bitci tarafından işlenmesi ile ilgili daha detaylı bilgiye “Kişisel Verilerinin İşlenmesi ve Aktarılmasına İlişkin Aydınlatıcı Bilgi”den ve Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.


Sorumluluğun Sınırlandırılması


Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. Bitci, bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler sebebiyle oluşan ve/ veya oluşacak sorumluluğu reddetmektedir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Bitci ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski tamamıyla kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri Bitci tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.

Bitci, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.